Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik
Whoisbul.com internet sitesi, İstanbul / Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Gizlilik ve Güvenlik başlıklı bu metinde, internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.
İşbu internet sitesi abonelik veya üyelik gerektirmemektedir. Whoisbul.com tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Web Sitesine Erişim Zamanları ve Referans Siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç whoisbul.com sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, whoisbul.com sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların ve sosyal medya iletilerinin güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

İşbu internet sitesinde, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
Whoisbul.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz yukarıdaki bildirimleri kabul etmiş olduğunuz anlamı taşımaktadır.